דג הכסף

 

כל הבית שלכם מלא בחרקים כסופים? מדובר בדג הכסף וכדאי שתמהרו להדביר אותו!

 
דג הכסף, או בשמו המלא דגיג הכסף המסוכר, הינו חרק קטן יחסית וחסר כנפיים, בעל גוון אפור-כסוף ומבריק. אורכו הוא בערך סנטימטר אחד. כמו כן, יש לו מחושים יחסית ארוכים.כיום לא ניתן למצוא בחנויות השיווק וברשתות הקמעונאיות השונות תרסיסי הדברה המיועדים להשמדת דג הכסף. בדיוק לשם כך צריך לפנות לחברת הקוטל – חברת הדברות מקצועית ואמינה אשר מציעה לכם פתרונות הדברה יעילים לטווח הארוך.
 
הזמן מדביר עוד היום:
 
 

מחייתם של דגי הכסף

 
שמו של דג הכסף נובע מעצם משיכתו הטבעית לחומרים צמחיים, פחמימות, סוכרים ועמילן. הוא ניזון מהם ולכן הוא חי בקרבתם. חומרים אלה מצויים גם בדבקים ובכריכות של ספרים, טפטים ואלבומים. הם נמשכים גם לשיער שנשר, לחרקים מתים ולאשפה ואף לסוגי בדים שונים, כגון כותנה, פשתן, משי וסיבים מלאכותיים. יש לציין שהוא מסוגל לשרוד ללא מזון במשך חודשים רבים, ולכן לא קל להיפטר ממנו.
דג הכסף עובר תהליך התפתחות אינדיבידואלי. לקוח לו בין ארבע חודשים ועד שלוש שנים עד שהוא מקבלת את צורתו הבוגרת. החרק חי בין שנתיים לשמונה שנים. הוא פעיל בעיקר בעונת הסתיו והחורף, במהלך הלילות.נקבת דג הכסף מטילה כ- 100 ביצים, לרוב בין סדקים וחרכים, מתחת למקררים ולשירותים. הם מעדיפים תנאים יחסית חמימים ומאחר והם ניזונים מפחמימות ומסוכר, ניתן למצוא אותם לעתים קרובות במאפיות.
 
סובלים ממכת יתושים? התקשרו עכשיו וקבלו מידע על הדברת יתושים
 

השלכות על חייהם של בני האדם

 
דג הכסף אינו בעל השפעה בריאותית מזיקה לבני האדם, אך הנזק שהוא עושה הוא גדול למדי, בעיקר לאור העובדה שהוא מתרבה במהירות ובכל הטלה יש פוטנציאל ל- 100 חרקים מזיקים חדשים, שמחפשים אחר מזון למחייה ובדרך הורסים את כל מה שנקרה בדרכם.
 
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. פנו אלינו עוד היום ותוכלו לשכוח מהחרקים המזיקים!