הדברה ירוקה נגד נמלים באחריות!

 
הקוטל חברה המספקת שירותי חיטוי והדברה נגד כל סוגי המזיקים, לרבות חרקים מסוגים שונים כמו נמלים. החברה מתמחה בתחום ההדברה הירוקה השומרת על סביבה נקייה ובטוחה לבע"ח ולבני אדם.

אתם מוזמנים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של הקוטל וליהנות ממגוון יתרונות:

  • שירות אמין ומקצועי
  • הדברה ירוקה ואקולוגית לנמלים לטווח הארוך
  • מגוון פתרונות הדברה ירוקה וידידותית לסביבה
  • צוות מיומן ומנוסה
 

הדברה ירוקה נגד נמלים – שיטות ההדברה שלנו

 
 
אנחנו עובדים עם הדברה ירוקה בשיטת IPM(integrated pest management) ובעברית, ניהול מזיקים משולב, ששם דגש על הדברה ירוקה למזיקים ובמיוחד נמלים, באופן חסכוני ואקולוגי. ארגון החקלאות והמזון של האום מגדיר את השיטה הזו בתור השיטה המתחשבת והזהירה ביותר מבין כל אמצעי ההדברה. כך, במקום להשתמש בחומרים כימיים מסוכנים, נעשה שימוש באמצעים לדיכוי והרתעה של המזיקים, המונעים ממושבות של חרקים להתפתח, וכן מקטינים את רמות הסיכון לבני אדם ולסביבה.
 
 
 
הדברה ירוקה נמלים
 
 
 
 

הדברה ירוקה לנמלים – למי זה מתאים?

 
השיטה דוגלת בשמירה על יבול חקלאי בריא, בשימוש בשיטות טבעיות לשליטה בנמלים לפני שהן משתלטות על השטח. בנוסף, ההדברה ירוקה נתמכת על ידי אנטומלוגיים (חוקרי נמלים) ואקולוגים ומתאימה לשימוש בתחום החקלאות, בבתים ובמתקנים ציבוריים.
 

הדברה ירוקה נגד נמלים - צעדים ראשונים למניעה

 
מעבר לטיפול המקיף בהדברה ירוקה שנעניק לכם, יש כמה דברים חשובים שכדאי לכם להקפיד עליהם בבית. דבר אחד שניתן לעשות כדי להקדים תרופה למכה, הוא טיפול במטבח. מומלץ לא להשאיר את השיש מלא בפירורים, לאטום סדקים וחריצים מהם יכולים להיכנס חרקים ונמלים, לסגור שקיות זבל מלאות, וכמובן לא להשאיר מים עומדים שמושכים מושבות של חרקים ומזיקים.

דבר נוסף, אם יש לכם גינה או חצר בבית, הקפידו לא לצבור בה גרוטאות וחפצים ישנים למיניהם. הגינה היא לא מחסן. הגרוטאות יהוו בית מושלם עבור מזיקים למיניהם, שישמחו לפתרון הזמין לבעיית הדיור, וכך יבואו לבקר באופן תדיר אצלכם בגינה.
 
 

מה עושים כאשר לא נעשה שימוש בהדברה ירוקה נגד נמלים?

 
במידה והמדביר כן עושה שימוש בחומרים כימיים, חשוב לשאול את המדביר לגבי החומרים בהם הוא משתמש, ולברר כמה שעות יש להתרחק מהבית במקרה שנעשה שימוש בחומר כימי כזה או אחר שאין לשאוף את האדים שלו.
 
זקוקים למדביר? הנמלים מטיילות על השיש? אתם יכולים לנשום לרווחה, הזמינו עוד היום שירותי הדברה ירוקה לנמלים בבית שלכם! 1-800-650-750