הדברת חולדות

 
 
חברת הקוטל מתמחה בביצוע הדברת חולדות ביעילות ובמקצועיות רבה. מדביר מוסמך של החברה יגיעו אליכם ויבצע אבחון מדויק של השטח, לצורך זיהוי אופי המזיקים ובחירה נכונה של שיטת ההדברה ושל חומרי ההדברה. אם שיטת ההדברה שתיבחר היא הדברת חולדות באמצעות פיתיונות ומלכודות, יגיע המדביר אליכם שוב ושוב, עד שיהיה בטוח שכל החולדות נתפסו ושהן לא יטרידו יותר את מנוחתכם.
 
 
 
הדברת חולדות
 
 
 
 
חולדות אמנם יכולות להזכיר במראן בעלי חיים ידידותיים יותר, כמו שרקנים ואוגרים, אולם בניגוד אליהם, הן יכולות לגרום לנזקים חמורים לבני האדם ולחפצים. כך למשל, דרך הגללים של החולדה יכולים לעבור חיידקים ונגיפים אל המזון שלנו, בני האדם, ואותם חיידקים ונגיפים עלולים לגרום לנו למחלות קטלניות. לא בכדי נקשר שמן של אותן חולדות מדוברות להפצת מגיפת הדבר באירופה, וסיבות אלה הן בהחלט סיבות מספקות לבצע הדברת חולדות, אם מגלים כאלה בבית, בגינה או בבית העסק.
 
חייגו עכשיו: 1-800-650-750 או הקליקו לשיחת חינם
 
הקלק לשיחת חינם עם הקוטל
 
 
מעבר להעברת מחלות חולדות משתייכות, כידוע, למשפחת המכרסמים, וככאלה הן מסוגלות לגרום לנזקים חמורים לרכוש ולציוד הנמצאים במקום, כמו למשל רהיטים, בגדים, חוטי חשמל, כבלים וכד'. בנוסף הן יכולות להוות מוקד משיכה לנחשים וגם לנשוך בני אדם – סיבות נוספות לכך שמומלץ מאוד שהשטח בו אנו נמצאים יהיה נקי מהן לחלוטין.
 

דרכים יעילות לביצוע הדברת חולדות:

 
הדברה כימית – שימוש בחומרי הדברה רעילים ופיזורם ברחבי הבית בדומה לשיטה הננקטת בעת ביצוע הדברת ג'וקים. חומרי ההדברה יביאו להשמדתן של החולדות בתוך זמן קצר וברו המקרים גם ימנעו את הגעתן של חולדות נוספות

פיתיונות ומלכודות – פיזור פיתיונות ברחבי הבית, אשר מטרתם להוביל את החולדות אל עבר המלכודות שהוטמנו להן. את החולדות שנתפסו ניתן לשחרר בשטחים פתוחים.

שתי השיטות נמצאו יעילות מאוד ואין ספק שאם תזמינו חברה המתמחה בביצוע הדברת חולדות, תוכלו להיפטר מהן בתוך זמן קצר מאוד וליהנות מחזרה מהירה לשגרת חיים שלא כוללים מפגשים עם מכרסמים מן הסוג הזה.
 

הדברת חולדות - הקוטל לשירותכם

 
הקוטל, חברת הדברות המספקת שירותי הדברת חולדות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, הזוכים לראות תוצאותת מיידיות בשטח בזכות העבודה המקצועית המותאמת במדויק לתנאי השטח ולהעדפות הלקוח.

אם גם אתם מעוניינים שלא לראות חולדות לפחות בשנה הקרובה – צרו עמנו קשר עוד היום ומדביר מוסמך של "הקוטל" יגיע אליכם וידאג לכך שתוכלו לישון בשקט (ללא רעשי כרסום הבוקעים מהבוידעם או מהממ"ד).
 
לשירותכם בכל עת!