נטפל לכם ביתושים

 
 
חווים סיוט של עקיצות יתושים בכל לילה מחדש? לא מצליחים להיפטר מהזמזום המעצבן של היתושים, וחוששים שהם יעבירו מחלות לילדים? בואו לבצע הדברת יתושים מקצועית עם חברת הקוטל, וליהנות ממחירים אטרקטיביים!
 
 
חברת הקוטל מציעה שירותי הדברת יתושים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. החברה מפעילה מדבירים מקצועיים ומוסמכים בלבד, וגאה לשרת לקוחות כבר מעל 35 שנה. בחברת הקוטל מדבירים יתושים ומזיקים נוספים עם חומרי ריסוס, אשר מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. בנוסף, בחברת הקוטל מתאימים את חומרי ההדברה אל אופי הסביבה וסוג הנגע. חלק מחומרי ההדברה והריסוס של הקוטל מיוצרים מחומרים טבעיים, ונציגי החברה נמנעים משימוש ברעלים מסוכנים. כתוצאה מכך דואגת חברת הקוטל להפחית באופן משמעותי את הסיכון להופעת תופעות לוואי לא רצויות לאחר הדברה יעילה.
 
למידע נוסף על ריסוס שאנו מבצעים.
 
 
 
הדברת יתושים
 
 
 
 

היתרונות של חברת הקוטל

 
המאפיינים של חברת הקוטל יאפשרו לכם הדברת יתושים אפקטיבית עם יתרונות חד משמעיים כגון:
  • מלבד השוק הפרטי, החברה גם מציעה שירות לשוק המוסדי והעסקי.
  • חברת הקוטל מוכרת בתור גורם הדברה מוביל המנצל ידע וניסיון.
  • רק עם הקוטל תוודאו שימוש בחומרים בעלי תקן בלבד.
  • כל בית בישראל זקוק לרמה כזו או אחרת של הדברת יתושים. תכשירי הריסוס לשימוש עצמי אינם מסייעים לשמור על סביבה נקייה ממזיקים לאורך זמן. לעומת זאת, בעזרת פעולות הדברה של הקוטל ניתן למנוע מפגע תברואתי, ולהבטיח הרחקה טוטאלית של יתושים ומזיקים אחרים.
חברת הקוטל מעניקה שירותי חיטוי והדברה תחת מחויבות מקצועית מלאה. אם אתם מחפשים אחר טיפול איכותי במזיקים, וכבר נמאס לכם להילחם בהם עם עיתון, נצלו את הידע של נציגי הקוטל.

צלצלו עכשיו 1-800-650-750 למענה טלפוני של 24 שעות ביממה!