צריכים הדברת זבובים?

 
 
הזבובים פוגעים ברמת החיים שלכם ושל המשפחה? לא יודעים איך להתמודד עם המזיקים המתרבים לקראת הקיץ?
צלצלו עכשיו אל חברת הקוטל ובחרו בין שירותי הדברה לשוק המוסדי, העסקי והפרטי!

זבובים יכולים להפיץ מחלות, להטריד ולהציק לילדים ותינוקות. בחברת הקוטל מציעים לכם להפסיק להתפשר ולהתחיל ליהנות מיתרונות ייחודיים:
 
 
 
הדברת זבובים
 
 
 
 
  • לחברת הקוטל ניסיון של שנים רבות בתחום הדברת זבובים, ומגוון טכניקות חדשות המשיגות תוצאות מיידיות.
  • שיטת ההדברה של חברת הקוטל כוללת ריסוס על מקומות התקהלות הזבובים הבוגרים, ריסוס מקומות הדגירה של רימות הזבובים ופיזור מלכודות דבק.
  • עם חברת הקוטל תוכלו להתקין קטלנים המושכים זבובים באיזורים רגישים כגון מפעלי מזון, מטבחים ומפעלים.
 
 

כך מדבירים זבובים באופן אפקטיבי

 
היום כבר ידוע שפעולות פרטיות לצורך הדברת זבובים אינן משיגות תוצאות אפקטיביות. מניעה כגון ניקוי מתחמים משאריות מזון, אוורור וייבוש איזורים מלוכלכים וכמובן קבורת אשפה באדמה וכיסוי בורות תחמיץ היא רק הצעד הראשון במאבק בזבובים. חברת הקוטל מכירה היטב את מחזור החיים של הזבובים, מבחינה בין זבובי בית לזבובים אחרים, ומקפידה על שימוש בחומרי הדברה וריסוס יעילים. עם חברת הקוטל תוכלו להדביר את הזבובים, ולמנוע חזרה שלהם בטווח הקצר והארוך, בקיץ ובכל עונה בשנה.
 
ההדברה של חברת הקוטל מאגדת בתוכה מספר אלמנטים, ומתחשבת בתנאי הסביבה ובעוצמת הנגע. חברת הקוטל מציעה שירותי חיטוי והדברת מזיקים ללקוחות בכל רחבי הארץ, ומאפשרת תיאום פגישת היכרות ללא התחייבות. לחברה מעל 35 שנים של ניסיון בהדברת מזיקים ומענה טלפוני של 24 שעות ביממה. רק עם חברת הקוטל תבטיחו שירות אישי לכל לקוח מהרגע הראשון.
 
הדברה יעילה עושים עם הקוטל: צלצלו עכשיו למספר 1-800-650-750, ואחד מנציגי החברה ישמח לעמוד לרשותכם!
 

הרחק את הזבובים עוד היום!