הדברת טרמיטים

 
 
גיליתם ברחבי הבית מוצרי עץ שנאכלו בצורה חמורה?
מזהים תעלות בוץ מאוגד לאורך הקירות?
כנראה שאתם סובלים מטרמיטים: צלצלו עכשיו
למספר 1-800-650-750, והזמינו מדביר במחיר משתלם!
 
 
 
הדברת טרמיטים
 
 
 
 
הדברה דורשת מיומנות, ניסיון ומקצועיות. חברת הקוטל מספקת שירותי חיטוי והדברת מזיקים, ומתמחה בהדברת טרמיטים עבור בתים פרטיים, עסקים, מפעלים, גופים ציבוריים ועוד. רק עם חברת הקוטל תוכלו למנוע כבר היום נזק אדיר מצד המזיקים הללו. בנוסף, חברת הקוטל מתחייבת לספק עבורכם הצעת מחיר משתלמת בהתאם לכמות מושבות המזיקים בבית. אל תבזבזו זמן על הדברה עצמאית וצאו מטווח הסיכון - טפלו בטרמיטים בצורה מהירה עם חברת הקוטל, והחזירו את החיים למסלולם התקין.

טרמיטים מתפשטים במהירות אדירה, ועשויים לגרום נזקים בלתי הפיכים. המלכה והקן שלהם יכולים להיות במעבדה האדמה, בתוך תשתית החשמל או בסמוך אל צינורות המים. לא תמיד המזיקים שאתם מצליחים לראות מייצגים את הנזק שכבר נעשה. הדרך היחידה לגלות ולאבחן את הימצאותם של החרקים הללו היא באמצעות מכשור מיוחד.
 
 

הדברת טרמיטים בשיטות מתקדמות

 
חברת הקוטל מנטרת מראש בעיית טרמיטים בשטח, ולהתאים עבורה את שיטת ההדברה המתאימה:
 
  1. עם חברת הקוטל תבטיחו הדברה לא קונבנציונאלית בחומרים ייעודיים.
  2. טרמיטים משתייכים אל משפחת חרקים הרסנית, ולכן הם דורשים טיפול בהול ומיידי.
  3. הטרמיטים מתגוררים במושבות ענק וחיים בקהילות שיתופיות -הידע של חברת הקוטל יאפשר זיהוי של ממלכת המזיקים במטרה להקל על הבית ועל המשפחה.
 
הדברת טרמיטים היא פעולה מורכבת היות ויש צורך בחיסול המלכה. צרו קשר עם חברת הקוטל, ותטפלו במזיקים הללו באמצעות מחלקה המובילה את שוק ההדברה בישראל.
 
חברת הדברות הקוטל, מתמחה בהדברת טרמיטים ומציעה שירותי הדברת ג'וקים, תיקנים ושאר מזיקים. צלצלו עכשיו לקבלת מענה טלפוני במספר 1-800-650-750, ואחד הנציגים של חברת הקוטל יגיע עד אליכם.