הדברת פרעושים

 
 
סובלים מעקיצות של פרעושים ברגליים? חומרי ההדברה המסורתיים לא עוזרים? צרו קשר עם חברת הקוטל ובצעו הדברת פרעושים באמצעים מתקדמים.

חברת הקוטל מספקת שירותי הדברת פרעושים באמצעות זיהוי מין החרק, איתור סביבת המחיה, וביצוע פעולות במהירות וביעילות. אנשי המקצוע של חברת הקוטל מודעים לאופן בו פרעושים מסוגלים לפגוע באיכות החיים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, את המזיקים הללו ניתן למצוא גם בבתים נטולי בעלי חיים וזאת בשל מאפיינים ייחודיים:
 
  • הפרעושים הם חרקים זעירים ומוצצי דם בעלי קצב ריבוי מהיר.
  • הם נודדים על גבי הפונדקאי, ולכן יש לטפל בהם מוקדם ככל האפשר.
  • הפרעושים הביתיים פיתחו עמידות גבוהה לחומרי ההדברה הקיימים.
 
 
 
הדברת פרעושים
 
 
 
 
חייגו עכשיו:
1-800-650-750
 
 

הדברת פרעושים אצל הקוטל

 
חברת הקוטל מציעה הדברת פרעושים בשילוב מספר חומרים.; החברה מתמקדת בשלבי ההתפתחות של הפרעוש, ומלווה אותו עד הפיכתו לבוגר מוצץ דם. אמנת השירות של חברת הקוטל מציבה סטנדרטים חדשים בכל הנוגע אל הדברה מסוג זה. כיום נהנים משירותי החיטוי והדברת המזיקים של חברת הקוטל לקוחות פרטיים, בעלי מפעלים ומחסנים, דיירים בבניינים ישנים ועוד.

עם חברת הקוטל כבר לא צריך לדאוג להתפתחות של פרעושים לקראת העונות החמות. ניתן לצרף את שירותי חברת הקוטל אל ביצוע פעולות מניעת מזיקים אקטיביות, כגון ייבוש מאגרי מים עומדים, סילוק גרוטאות, ניקוי מקומות מרבץ וטיפול בחיות הבית, סגירת פרצות ושאיבת שטיחים.;

מערכת ההדברה האולטימטיבית של חברת הקוטל מאפשרת טיפול יעיל בפרעושים, הדברת זבובים וקרציות ומומלצת גם עבור השוק המוסדי והעסקי
. לאחר ההדברה תוכלו לחזור לשגרה במהירות ומבלי לסבול מנזקים.
 
 
 
הדברת פרעושים מקצועית
 
 
 
 
 

הדברת פרעושים היום!

 
צלצלו עכשיו למספר 1-800-650-750, ותיהנו ממענה טלפוני של 24 שעות ביממה. בואו ליצור קשר עם חברת הקוטל, והתחילו לטפל במזיקים לפני שיהיה מאוחר מדי!