ארבע סיבות להדברה ירוקה בבית שלכם

 
אם אתם זקוקים לשירותי הדברה בעקבות חדירה של מזיקים, נמלים, פרעושים, יתושים או שאר מרעין בישין, קרוב לוודאי שאתם מתלבטים כעת בנוגע לשיטת ההדברה היעילה והמוצלחת ביותר עבורכם. ובכן, הרשו לנו להזמין אתכם להשקיע כמה דקות בקריאת המאמר שלפניכם:
 

הסיבות המרכזיות שבגינן מומלץ לבחור בטכניקות של הדברה ירוקה

 
 

1 – כדי לשמור על הבריאות שלכם ושל הילדים שלכם

 
הסיבה הראשונה שבגינה מומלץ תמיד לבחור באפשרות של הדברה ירוקה היא מפני שמדובר בטכניקה שבה לא נעשה שימוש בחומרים כימיים המסוכנים לבריאות שלכם ושל ילדיכם. שימו לב, רוב חומרי ההדברה הקיימים כיום בשוק מאפשרים להיפטר מהמזיקים השונים, אך במקביל הם מסוגלים לגרום גם לנזק לבני אדם. באמצעות חומרים ירוקים ניתן לפגוע במזיקים אך להימנע מסיכון הבריאות של דיירי הבית.
 
 
 

2 – כדי לשמור על בריאות חיות המחמד שלכם

 
סיבה נוספת שבעטיה עדיף לבחור בשיטות הדברה ירוקות נוגעת לחיות המחמד הביתיות. חיות המחמד רגישות יותר מבני אדם לחומרים שבהם עושים שימוש ברוב טכניקות ההדברה, ולא אחת אנו מקבלים דיווחים על עוד בעל חיים שהלך לעולמו או שחלה מאוד לאחר שבוצע ריסוס בדירה. כדי למנוע מקרה של הרעלת בעלי חיים, יש לבחור בשיטות של הדברה ירוקה.
 
 
 

3 – כי יש לנו רק כוכב אחד לחיות עליו

 
מעבר לכך שהחומרים הירוקים בטוחים לשימוש עבור בני האדם וחיות המחמד כאחד, החומרים הירוקים הם חומרים טבעיים שאינם גורמים לנזק סביבתי. השמירה על הסביבה באה לידי ביטוי לא רק בתהליכי הייצור וההפקה של החומרים אלא גם במהלך השימוש. החומרים הירוקים לא מחלחלים למי התהום, לא מרעילים את מקורות המים ולא גורמים לזיהום האוויר שאנחנו נושמים.
 
 
 

4 – כי לא צריך לעזוב את הבית

 
מאחר והדברה ירוקה היא הדברה בטוחה שאינה מסוכנת לבריאות, אין צורך לעזוב את הבית למשך זמן ארוך וזאת בניגוד לטכניקות ההדברה המסורתיות שבמקרים רבים מאלצות את הדיירים לפנות את הבית למשך 24 שעות ואף יותר.
 
 
ייתכן שבמהלך ההדברה בשיטה הירוקה דיירי הבית יתבקשו לעזוב את ביתם כדי לא להפריע למדבירים בעבודתם, אך משך הזמן שבו יצטרכו הדיירים להימצא מחוץ לכותלי הבית יהיה קצר יותר באופן משמעותי בהשוואה למשך הזמן שבו יצטרכו לשהות מחוץ לבית כשמדובר בשיטות ההדברה הקונבנציונליות שבהן נעשה שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים.
 

הדברה ירוקה - לעבוד רק עם המקצוענים

 
אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנושא הדברה ירוקה, הגיע הזמן שתערכו היכרות עם חברת הקוטל בע"מ. חברת הקוטל בע"מ היא חברה מקצועית המתמחה כבר יותר משלושה עשורים וחצי במתן פתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים, חיטוי מאגרי מים, לכידת נחשים, הרחקת יונים ועוד.